HGR Sales Team

Uzklikšķiniet uz e-pasta adresi, lai sazināties ar savu HGR tirdzniecības pārstāvi.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Sales Rep

Tālrunis:
216-906-4002
(866) 447-7117 ext. 239

E-pasts:
jdonnelly@hgrinc.com

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)



Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Tava ziņa*

Frank Villa
Frank Villa
Divvalodu Tirdzniecības pārstāvja

Tālrunis:
216-905-0060
(866) 447-7117 ext. 230

E-pasts:
FVilla@hgrinc.com

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)



Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Tava ziņa*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Sales Rep

Tālrunis:
216-630-5692
(866) 447-7117 ext. 228

E-pasts:
apringle@hgrinc.com

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)



Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Tava ziņa*

Nicole Foster
Nicole Foster
Sales Rep

Tālrunis:
216-386-6634
(866) 447-7117 ext. 212

E-pasts:
nfoster@hgrinc.com

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)



Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Tava ziņa*

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)



Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Tava ziņa*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Sales Rep

Tālrunis:
216-970-4940
(866) 447-7117 ext. 210

E-pasts:
pgasparro@hgrinc.com

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)



Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Tava ziņa*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Sales Rep

Tālrunis:
216-906-9356
(866) 447-7117 ext. 209

E-pasts:
tom@hgrinc.com

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)



Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Tava ziņa*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Sales Rep

Tālrunis:
216-906-3273
(866) 447-7117 ext. 240

E-pasts:
mmichaels@hgrinc.com

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)



Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Tava ziņa*

Steve Fischer
Steve Fischer
Sales Rep

Tālrunis:
216-906-2755
(866) 447-7117 ext. 231

E-pasts:
steve@hgrinc.com

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)



Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Tava ziņa*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Pārdošanas vadītājs

Tālrunis:
(866) 447-7117
E-pasts:
jfrischkorn@hgrinc.com

Nav pārdošanas rep?

Lūdzu, sazinieties ar pārdošanas vadītājs Jon Frischkorn.

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)







Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Lietas numurs
Tava ziņa*

Kontaktinformācija (nosaukums Sales Filipīnas)







Tavs vārds*
Tava epasta adrese*
Apstiprini savu e-pasta adresi*
Tavs telefona numurs
Uzņēmuma nosaukums
Lietas numurs
Tava ziņa*